Наставно особље

Разредна настава

  Презиме и име Наставни предмет Школско место
1. Митровић Биљана Разредна настава Вранеши
2. Пековић Нена Разредна настава Вранеши
3. Тамбурић Зорица Разредна настава Вранеши
4. Ђуровић Дивна Разредна настава Вранеши
5. Боћанин Ана Разредна настава Грачац
6. Јовановић Наташа Разредна настава Грачац
7.  Перишић Сузана Разредна настава Подунавци  
8.  Марковић Милан Разредна настава Подунавци  
9. Атанасковић Гордана  Разредна настава Подунавци  
10.  Савковић Снежана Разредна настава   Подунавци
11.  Милена Подовац Разредна настава Подунавци
12. Саво Ивановић  Разредна настава  Доњи Грачац
13. Благојевић Велибор Разредна настава Доњи Грачац
14.  Коматина Војислав Разредна настава Отроци
15. Коматина Сузана Разредна настава Отроци
     

Предметна настава

Ред.бр. Презиме и име Наставни предмет Школско место
1. Бажалац Далиборка Српски језик Вранеши
2. Јовановић Борис Српски језик Грачац
3. Дугалић Мирјана Српски језик Подунавци
4. Јеротијевић Јасна Енглески језик Вранеши, Подунавци
5. Мајкић Јелена Енглески језик Грачац, Подунавци
6. Миљковић Немања Енглески језик Грачац
7. Миодраговић Марина Енглески језик Вранеши, Д.Грачац, Отроци
8. Јеровић Каровић Марина Ликовна култура Вранеши, Грачац, Подунавци
9. Обрадовић Ивана Музичка култура Вранеши, Грачац, Подунавци
10.   Дуњић Дарко Географија Подунавци
11.  Савић Радуна Географија  Вранеши, Грачац
12. Гавриловић Виолета Француски језик  Подунавци
13. Магић Срећко  Историја   Вранеши, Грачац
14.  Пејковић Дарко Физика Вранеши, Подунавци
15. Ваљар Срећко  ТИО, ИР (ип) Вранеши, Грачац
16.  Стефановић Ивана  Математика    Вранеши, Подунавци
17. Краговић Милисав Математика  Вранеши, Подунавци
18. Трифуновић Љиљана Математика Грачац
19. Мирјанић Мирјана Биологија Грачац
20. Радић Анка Биологија Подунавци
21. Гочанин Маја Хемија Вранеши, Грачац, Подунавци
22. Тошић Верица ТИО, ИР (ип) Вранеши, Подунавци
23. Јанићијевић Ана Француски језик Вранеши, Грачац, Подунавци
24.  Јовковић Марина Француски језик  Грачац
25. Ћировић Александра Француски језик Вранеши
26.  Teрзић Иван   Физишко васпитање, изабрани спорт  Вранеши
27. Чеперковић Срђан Физичко васпитање, изабрани спорт Вранеши, Подунавци
28.  Савковић Секулић Снежана Верска настава (ип) Вранеши
30.  Главчић Александра  Грађанско васпитање (ип)  Подунавци/Грачац